Profil Demir Ebatları ve Fiyatları

Profil Demir Ebatları ve Fiyatları

Günümüzde inşaat ve yapı sanayi hem dayanıklı hem de hafif olan çözümleri önermektedir. Böylece inşaatın yükselmesi sırasında statik hesaplarının çok daha kaliteli bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Özellikle deprem kuşağı olan ülkemizde binalarda giderek yaygınlaşmakta olan çelik konstrüksiyon veya çelik İskele sistemleri için firmamız profil demir üretmektedir. Üretmiş olduğumuz profil demir kutu ve kapalı şekilde imal edildiğinden dolayı direnç ve mukavemeti maksimum seviyelerde yer almaktadır. Bu şekilde üretmiş olduğumuz profil demir ebatları ve fiyatları oldukça makul seviyelerde bulunmakta ve her türlü inşaat çözümüne uygun bir seyir göstermektedir.

Profil Demir Ebatları ve Fiyatları

İnşaatlar İçin Profil Demir Ebatları ve Fiyatları

İnşaat altında kullanılabilmekte olan profil demir kapalı bir yapıda üretildiğinden dolayı mukavemeti oldukça yüksektir. Ayrıca boyalı bir şekilde üretildiğinden dolayı korozyona ve neme karşı da maksimum seviyede direnç taşımaktadır. Bu yönüyle üretmiş olduğumuz profil demirler ülkemizin dört bir yanında kullanım olanağı bulmaktadır. İnşaatın yükselmesinde duvar kısımlarında kullanılmakta olan profil demirler aynı zamanda çatı iskeleti olarak da kullanılabilmektedir. Farklı ebatlarda üretilmekle beraber 10 x 20 santimetreden başlayarak 100 x 200 santimetreye kadar değişik ebatlarda kutu profiller bulunmaktadır. Firmamızın belirlemiş olduğu profil demir ebatları ve fiyatları çok geniş alternatifleri bünyesinde taşımaktadır.

En Dayanıklı Yapılar İçin Profil Demir Ebatları ve Fiyatları

Profil demirlerin kullanılmasının en önemli sebebi et kalınlığının da farklı şekillerde ayarlanabilmesidir. 0.7 milimetreden 5 milimetreye kadar değişen ebatlarda profil kalınlıkları bulunmaktadır. En dayanıklı ve muhafazalı olan yapılar için profil demir ebatları ve fiyatları firmamızın internet sitesinde sizler için yer almaktadır. Böylece son derece makul rakamlı profil demir fiyatları ile inşaatların pek çok sahasında kullanım olanağı bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Trapez Sac Fiyatları başlıklı makalemizde galvaniz saç fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari