Çatı Ondulin Fiyatları

Çatı Ondulin Fiyatları

Günümüzde evlerin endüstriyel tesislerin sanayi kurumlarının ve kamu kurum kuruluşlarının daha iyi ısı izolasyonunu hak ettiğini düşünüyoruz. Bu konuda üretim yapmakta olan firmamızın çatılar için üretmiş olduğu ondulin türleri hakikaten oldukça beğeniliyor. Birbirinden farklı renklerde ve kaliteleri üretilmekte olan ondulinler çok nitelikli bir şekilde ısı izolasyonu sağlayabiliyor. Böylece istenilen renkte üretilmekte olan ondulinler sayesinde çatılar dekoratif anlamda güzel bir görünüme kavuşurken diğer taraftan da istenen ısı yalıtımı gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca firmamızın belirlemiş olduğu çatı ondulin fiyatları son derece makul seviyelerde yer alıyor.

Çatı Ondulin Fiyatları ve Ondilin Avantajları

Çatılarda kullanılmakta olan ondilin kaplamalar en modern çatı kaplama tekniği olarak dikkat çekiyor. Birçok avantajı bünyesinde barındıran ondulin kaplamalarının en çok öne çıkan özelliği hafif yapısı. Kiremit olan çatılarda metrekareye oldukça büyük bir ağırlık binerken ondilin ile kaplanmış olan çatılarda metrekareye sadece 3,5 kilogramlık bir ağırlık biniyor. Neredeyse onda bir oranında hafif olan ondilin kaplamalar ayrıca son derece de dayanıklı ürünler. En sıcak ve soğuk iklimlerde dahi formunu koruyarak uzun bir kullanım ortaya çıkartıyor. Böylece belirlemiş olduğumuz çatı ondulin fiyatları ile herkes çatılarının kaliteli bir şekilde ısı yalıtımına kavuşmasına destek sunabilir.

En Ekonomik Çatı Ondulin Fiyatları

Son derece makul olarak belirlenmiş olan çatı ondulin fiyatları her bütçeye hitap eden seviyelerde yer alıyor. Böylece en büyük tesislerden minimize olan yapı çözümlerine kadar her türlü çatının bulunduğu yerde üretmiş olduğumuz ondulinler devreye girebiliyor. Ondilin kaplamalar istenen ebatlarda üretilerek çok kolay bir şekilde montajlanabiliyor. Böylece hızlı bir şekilde tesisatların kurulumu tamamlanarak çatılardaki izolasyon da yerine getirilmiş oluyor. İyi bir ısı izolasyon malzemesi olan ondulin aynı zamanda 40 desibel değerinde ses yutuculuk özelliğine de sahip.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari