Dış Cephe Mantolama Malzemeleri

Dış Cephe Mantolama Malzemeleri

Yapıların inşa edilirken mutlaka yalıtımının kaliteli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Çünkü dünyanın enerji kaynakları giderek tüketilmekte bu sebeple enerji sarfiyatı artmaktadır. Ayrıca evlerin ısıtılması için harcanan çok yüksek rakamlar ön plana çıkmaktadır. Bu durumda devreye girmekte olan firmamız kaliteli dış cephe mantolama malzemeleri ile yapılara ve yapı içinde yaşayanlara katkı sunmaktadır. En küçük yapılardan devasa büyüklükteki endüstriyel tesislere ve fabrikalara kadar her türlü yapının dış cephesinin mantolanması firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Birbirinden Farklı Dış Cephe Mantolama Malzemeleri

Günümüzde fonksiyonel pek çok dış cephe mantolama malzemeleri bulunmaktadır. Bunların arasında boardex dediğimiz uygulama ön plana çıkmaktadır. Son derece hafif ve dayanıklı olan malzeme ile beraber büyük cephelerde istenen yalıtım gerçekleştirilmektedir. Ayrıca klasik uygulamalar arasında yer alan taş yünü cephe panel daha çok fabrika ve endüstriyel tesis gibi geniş cepheli olan yerlerde ön plana çıkmaktadır. Ekonomik fiyatlarla imal edilen malzemeler arasında alçıpen çözümleri de bulunmaktadır. Ayrıca dekoratif çözümler arayanlar için Plywood dediğimiz ahşap bazlı olan çeşitli yalıtım ürünleri de firmamız tarafından imal edilmektedir ve çeşitli yapılarda kullanılmaktadır.

Ekonomik Fiyatı Dış Cephe Mantolama Malzemeleri

Firmamızın üretim forsunda bulunan dış cephe mantolama malzemeleri içerisinde ekobord doğal doğal taş görünümle beraber dikkat çekmektedir. Son derece şık olan bütün dış cephe mantolama malzemeleri çok ekonomik fiyatlarla üretilebilmektedir. Ayrıca uyguladığımız bütün mantolama çözümlerinde dayanıklılığı ön plana çıkartmaktayız. Yağmur ve kar suyla nemden etkilenmeyen mantolama malzemeleri güneş ışığının yıpratıcı etkisine karşı da büyük bir direnç göstermektedir. Kısa sürede montajlanabildiğinden dolayı imalat masrafları minimum seviyelerde yer almaktadır. Bu şekilde kaliteli malzemelerle beraber her türlü binanın dış cephe mantolama çözümü firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dış Cephe Mantolama Fiyatları başlıklı makalemizde dış cephe mantolama fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari