Dış Cephe Mantolama Örnekleri

Dış Cephe Mantolama Örnekleri

Yapıların dış cephe kaplamalar, yapının içerisindeki yaşamı yansıtmaktadır. Bu nedenle yalnızca yapının mimari özelliği değil aynı zamanda içerisindeki yaşayan bireylere de daha kaliteli yaşam sunması önemli bir konu haline gelmiştir. Mantolama sistemleri de bu şekilde gelişmiş olup, bina dış cephelerinde yalıtım gücünü arttırarak daha uygun, elverişli ve sağlıklı yaşam koşullarında yaşanma olasılığını arttırmaktadır. Mantolama hizmetlerinde görev alan firmamız da bu alanda en dayanıklı, en kaliteli, en uygun fiyatlı ürünleri sunmaktadır. Dış cephe mantolama örnekleri hakkında daha fazla bilgi almak için görsellerimizi inceleyebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygun Çözümlü Dış Cephe Mantolama Örnekleri

Dış cephe mantolama örnekleri, birbirinden farklı malzemelerin aşamalı bir şekilde hazırlanması ile oluşurlar. Eskiden olduğu gibi artık binaların cepheleri sıvasız, boyasız kalmıyor buna ek olarak mantolama sistemleri de uygulanıyor. Bu işlem ile bina yapısı suya, ısıya, yangına, sese karşı daha yalıtımlı hale geliyor. Bu durumda otomatik olarak hem binada yaşayan kişilerin sıcaktan ve soğuktan daha az etkilenmesini sağlıyor, hem de ekonomik olarak bu durum tasarruf şeklinde faturalara yansıyor. Mantolama yapılan binanın dış cephesinde bozuk bir görüntü oluşmaz. Tam tersine bina yapısı daha hoş ve güzel görünür. Ekiplerimiz bu alanda en kolay monte edilebilen ürünleri sunduğundan dolayı artık bu işlemler en kısa süre içerisinde maksimum dayanıklı olacak şekilde yapılmaktadır.

Bina Yapısına Göre Dış Cephe Mantolama Örnekleri

Dış cephe mantolama örnekleri ve modellerinde artan çeşitlilik sayesinde beton örme yapılar hem mantolama işlemi ile istedikleri yalıtıma kavuşabiliyor hem de estetik mantolama modelleri sayesinde istedikleri görünümü kolayca elde edebiliyorlar. Fiber beton kaplama, yalı baskı dış cephe kaplamaları, kompozit kaplamalar, tuğla veya ahşap dış cephe kaplamaları en popüler olan örnekler arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Cam Yünü Mantolama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari