En Dayanıklı Dış Cephe Mantolama Çeşitleri

En Dayanıklı Dış Cephe Mantolama Çeşitleri

Binaların iç mekânında istenen sıcaklığın oluşturulabilmesi için kaliteli dış cephe mantolama çeşitleri ihtiyacı bulunmaktadır. Özellikle soğuk kış mevsimlerinde iklim koşulları ile beraber duvarınızın arasında bariyer oluşturacak olan kaliteli çözümlere ihtiyacınız vardır. Firmamız tarafından üretilmekte olan mantolama çözümlerinin tamamı modern teknolojide imal edilmektedir. Bundan dolayı imalat süresi son derece düşük olan dış cephe mantolama çözümleri ile en küçük yapılardan devasa büyüklükteki tesislere kadar hepsinde dış cephe duvar mantolaması yapılabilmektedir.

En Dayanıklı Dış Cephe Mantolama Çeşitleri

Dekoratif Dış Cephe Mantolama Çeşitleri

Strafor dediğimiz ürünün dış cephelerde kullanımı oldukça yaygındır. Hafif ve içerisinde kuru hava barındıran yapısı sebebiyle yüksek oranda ısı izolasyonu gerçekleştirmektedir. Ancak daha dekoratif beşik çözümlere ihtiyacınız varsa ahşap malzemelerin devreye girmiş olduğu mantolama çeşitleri kullanılabilir. Dış cephe mantolama çeşitleri içerisinde yer alan Eko Board Stone doğal taş görünümü ile beraber güzel bir ısı izolasyon çözümüdür. Aynı zamanda ahşap karışımından oluşturmakta olan Eko Board ve Plywood da oldukça beğenilmektedir. Özellikle rezidans ve işyerlerinin dış cephesinde uygulanırken güzel ve Premium bir hava oluşturmaktadır. Daha natürel ve sofistike çözüm arayanlar içinde Plywood dediğimiz uygulamamız son derece idealdir.

Dış Cephe Mantolama Çeşitleri ve Montaj Kolaylığı

Mantolama çeşitleri arasında yer alan taş yünü cephe panel genellikle geniş mekânı olan fabrika ve endüstriyel tesislerde ön plana çıkmaktadır. Ayrıca cephe panel poliüretan dediğimiz uygulamamız da son derece kaliteli ve dayanıklıdır. Uzun süre deforme olmadan formunu koruyarak kullanılabilmektedir. Dış cephe mantolama çeşitleri montaj kolaylığını da bünyesinde taşımaktadır. Kısa sürede imal edildiği gibi çok kısa zaman içerisinde dış cephelere uygulanarak istenen ısı izolasyonu ortaya çıkartılmaktadır. Böylece firmamız tarafından ekonomik fiyatlarla üretilmekte olan mantolama çözümleriyle yapılarının iç mekânında istediğiniz ısı değerlerini kolayca sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yalıtım Amacıyla Sandviç Panel Montajı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 5 hadve sandviç panel, köpük panel ve sandviç panel arnavutköy hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari