Osb Levha Boyutları Nasıldır?

Osb Levha Boyutları Nasıldır?

Osb levha boyutları 11 mm, 15 mm, 18 mm kalınlıklardadır. Yapı işlerinde kullanılan levhalar rutubete, neme dayanıklı olup mobilyalarda kullanılır. Kanada ve Amerika’da üretilen ürün 2000 yılından beri Türkiye’de de sıklıkla tercih edilmektedir. İnşaat ve dekorasyon endüstrisi için oldukça ideal olan ahşap malzeme osb levha standart ölçülere sahiptir. Ancak ihtiyaca göre belirli ebatları kullanılmaktadır.

Osb Levha Boyutları ve Osb Levha Nerede Kullanılır?

Osb levha boyutları ihtiyaçları karşılayacak düzeydedir. Osb levha yapı sektöründe her alanda kullanılmaktadır. Asma kat yapımı, zemin düzeltilmesi ve yükseltilmesi, ara bölme duvarı, çatı kaplaması gibi birçok alanda kullanılır. Mobilya imalatı, reklam panoları, ambalaj kutu yapımları ise kullanıldığı diğer alanlardır. Osb levhalar oldukça dayanıklıdır. Dış etkenlere ve neme dayanıklılık için ürünlerimizi inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Levhaların dışarıdan estetik görünüme ulaştırılması mümkündür. Uygulamalar için sürdürebilirlik garantisi olan levhalar birçok evde kullanılmaktadır. Isı ve su yalıtımı sağlayan bu levhalar esnek yapısı sayesinde oldukça kullanışlı durumdadır. Olumsuz hava şartları için sıkça tercih edilmektedir. Levhalar diğer eşyalara zarar vermez.

Osb Levha Boyutları Hakkında

Osb levha boyutları oldukça avantajlıdır. Yongalar birbirinden ayrılmamaktadır. Levhalara vernik uygulaması yapılabilir. Haşereler kemiremez. Zor tutuşma özelliği bulunur. 183×122 ve 183×244 ebatlarında, kalınlıkları 9, 11, 15, 18, 22 mm, 61x144cm ve 122×244 cm olarak üretilir. İhtiyaca göre özel ölçüler hazırlanmaktadır. Standart ölçüler bulunmaktadır. Osb levhaların avantajları sayesinde kullanım alanları oldukça geniştir. Boyutlarda değişmezlik ile dayanıklılık ve yüksek mekanik performans sağlanır. Her ortama uyum sağlayabilen osb levhalardan oldukça memnun kalacaksınız. Dekoratif yüzeyler elde etmek için rahatlıkla kullanılabilir. Fiyatlar oldukça ekonomiktir. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Osb Levha Ağırlıkları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari