Sandviç Panel Çatı Ürünleri

Sandviç Panel Çatı Ürünleri

Yapılarda yalıtım işlemlerinin sağlanması ile birlikte hem yaz aylarında hem de kış aylarında enerji tasarrufu sağlanırken aynı zamanda da koruma oluşturulmaktadır. Bu işlem için kullanılan yapı malzemeleri arasında firmamız tarafından sunulan sandviç panel çatı ürünleri üretim özellikleri ile birlikte üstün bir kalite oluşturmaktadır. Çatılarda; sıcaklık, nem ve ses yalıtımı sağlayan ürünler aynı zamanda estetik görüntüleri ile birlikte çok özel bir dış kaplama yapılmasını sağlamaktadır. Bu ürünler ülkemizde en çok tercih edilen yalıtım ürünleri olarak firmamız tarafından farklı çeşitleriyle satışa sunulmaktadır.

Sandviç Panel Çatı Ürünleri

Üstün Teknoloji Sandviç Panel Çatı Ürünleri

Sandviç panel ürünleri, çatılarda ısı yalıtımı ile birlikte kullanılan ürünler olduğu gibi birçok farklı sektörde de tercih edilmektedir. Endüstriyel yapılarda, prefabrik yapılarda ve AVM gibi yapılarda seçilen sandviç panel çatı ürünleri, aynı zamanda ses yalıtımı istenen anlarda da tercih edilmektedir. İki taraflı galvaniz sac panel arasında yer alan yalıtım malzemesi ile birlikte kaliteli bir sonuç oluşturan bu ürünler, arasında yer alan izocam ya da taşyünü gibi yalıtım malzemesi ile istenen sonucu sağlamaktadır. Ürünler pratik bir montaj avantaj sağlarken aynı zamanda birçok farklı yalıtım ürününe göre olumlu bir sonuç vermektedir.

En Uygun Fiyatlarla Sandviç Panel Çatı Ürünleri

Firmamız tarafından yapıların çatılarında yalıtım gerçekleştirilmesi, endüstriyel tesislerde kullanılması veya ses yalıtımı için tercih edilen sandviç panel çatı ürünleri çok uzun bir fiyata sahiptir. Toplu bir şekilde satın alım yapıldığında çok daha uygun fiyatlarla farklı üretim teknolojilerine sahip olarak üretilmiş ürünler sunulurken aynı zamanda istenilen boyutlara sahip olarak üretim yapılmaktadır. Hem dayanıklı hem de hijyenik bir kullanım sağlayan bu ürünler çevreye karşı duyarlı bir şekilde üretilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Profil Demir Fiyatları başlıklı makalemizde boyalı astar kutu profil ve boyalı profilde kutu hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari