Taşyünü fiyatları

Taşyünü fiyatları

Taşyünü fiyatları volkanik kayaçların 1600 derece ısıda eritilerek elyaflaştırılması ile elde edilir. Her türlü ses yalıtımının, ısı yalıtımının yanı sıra organik tarım yapılan yerlerde ve seracılıkta toprak olarak da kullanılabiliyor. Çatıların üzerinde, fırın izolasyonlarında, çelik kapı yalıtımlarında, dış cephelerin yalıtımlarında, çeşitli bölme duvarlarda, elektrikli ev eşyalarında daha pek çok alanda ve ısı, ses, yalıtım, rutubet yalıtımı olarak ve yangınlarda üst seviyede koruma sağlayarak hem malımızı hem de canımızı korumaya yardımcı olur. Taşyünü mantolama avantajları oldukça düşük fiyatta olmakla birlikte her bütçeye uygunluğu ile oldukça tercih edilmektedir.

Taşyünü fiyatları

Taşyünü Fiyatları Hakkında Bilgi

İnorganik yapısı ile çürümez, mikro organizmalar ve bakteriler üremez. Doğal hammaddeden üretildiği için ekolojik ve çevre dostu bir ürün olarak anılır. Buhar geçirgenliğine de sahip olduğundan nem yapmaz. Bunların yanında taşyünü kullanımı ile elde edilen yalıtım ile fosil yakıtlara duyulan ihtiyaç azalmaktadır. Bu nedenle CO ve CO2 maddelerinin azalmasına yardım ederek iklim değişikliği gibi ekolojik olayları da hafifletmektedir. Ayrıca binalarda yazın klima amaçlı kullanılan enerji miktarını da önemli ölçülerde azaltır. Taşyünü fiyatları orta seviyededir. Fakat kış aylarında kullanmanız gerekenden daha az doğalgaz, klima kullanacağınızdan dolayı bu fiyat oldukça düşmekte ve sizin kar yapmanızı sağlamaktadır.

tasyunu-al-folyolu-discephe

tasyunu-al-folyolu-discephe

Taşyünü Levha Özellikleri

Taşyünü 1000 dereceye kadar olan sıcaklığa dayanışı nedeni ile mükemmel bir şekilde yangın güvenliğine sahiptir. Taşyünü ses, gürültü, gibi olumsuz çevresel etkenlerden sizi koruyarak evinizde rahat ve huzurlu vakit geçirmenizi sağlar. Taşyünü elyafının birçok kullanım alanının olduğunu gördüğümüzde oldukça kaliteli ve sağlıklı sebzelerin toprağı olarak da kullanılmaktadır. Mükemmel su tutma özelliği ile köklere sağladığı hava akımı ile sebze ve meyvelerin daha sağlıklı ve organik bir şekilde yetişmesine yardımcı olur. Taşyünü fiyatları nedeniyle de oldukça fazla tercih edilip her alanda tercih edilip günden güne de artmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Şeffaf onduline faydaları başlıklı makalemizde onduline aydınlık ve polyester eternit hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari