Trapez Sac Fiyatları

Trapez Sac Fiyatları

Trapez Sac Fiyatları Hakkında Bilgilendirme

Isı izolasyonuna ihtiyaç olmadığı durumlarda trapez sac fiyatları uygun fiyat garantisi ile müşterilere istenilen ölçülerde üretilmektedir. Çatı ve cephe kaplama maddesi olarak kullanılan trapez saclar, izolasyonun  gerekli olduğu durumlarda iki levha arasına izolasyon malzemesi uygulayıp sandviç sistem olarak da kullanılabilmektedir. Kullanılan izolasyon malzemeleri arasında; taş yünü, cam yünü, expande polistren, expande polisten ve poliretan levhalar kullanılabilmektedir. Proje detayına ve projenin iklim koşulları ve binanın bulunduğu yerler göz önünde bulundurularak levhalar arası kullanılacak olan izolasyon malzemesi çeşitlilik göstermektedir.

Trapez Sac Fiyatları

Trapez Sac Fiyatları

Değişen Trapez Sac Fiyatları

Trapez sac fiyatları, boyalı galvaniz trapez sac ya da boyasız galvanizli trapez sac veyahut da boyalı alüminyum olarak da üretildiğinde üretilen malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir. Üretimlerimizde her zaman için kaliteyi ön plana koyan hizmet anlayışımızın yanında uygun fiyat olanakları ile de sizlere eş zamanlı hizmet sunmaktayız. Kalite anlayışımızı ise tek kat üretilen trapez levhalarda boyalı galvaniz saç ürünlerinde yine üreticiler tarafından ithal edilen ECCA kurallarına uygun, boyasız galvaniz sac ürünlerindeyse Assan galvaniz tesislerine uyan uluslararası kurallara uygun olarak üretimimiz sağlanmaktadır. Kaliteli işçiliğimiz her zaman belgelenmiş olarak sizlerin güvenliği ve memnuniyeti ön planda tutularak üretim yapılmaktadır.

Farklı Trapez Sac Fiyatları Bilgilendirmesi

Trapez sac fiyatları hakkında değişkenlik kaliteli üretim ve trapezlerin boyalı boyasız olmasına ve galvanizli olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında trapezlerde eğrilik yani form verebilme özelliği sayesinde estetik görünümlü tonoz çatı uygulamalarında iki kat trapez yerine tek kat kullanılarak malzemeden tasarruf sağlanmaktadır. Yine tek kat trapezler teraslarda da kullanılmaktadır. Bu tür uygulamalarda dikkat edilmesi gereken çatının üst kısmında membranlı su izolasyonunun yapılmasıdır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteden şaşmamak adına projenin standartlarına bağlı kalarak bilgisayar kontrolünde büküm makinesi kullanılarak tonoz çatılar için uygun üretim koşulları son teknoloji ürünleriyle birlikte sağlanmış bulunmaktadır. Tüm bunların yanında özellikle çatı ve cephede kolay ve hızlı montaj olanağı sayesinde zamandan tasarruf edilirken malzemelerin hafif olması sayesinde de taşıyıcı konstrüksiyondan da tasarruf sağlanmış olunur.

Bir önceki yazımız olan Sandviç Çatı Panelleri başlıklı makalemizde poluretan çatı panelleri, poluretanlı sandviç panel ve taşyünü çatı panelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari