Betopan cephe

Betopan cephe

Betopan Cephe Özellikleri

Betopan fiyatları cephe özellikle dış cephe kaplamaları alanında oldukça popülerdir. En profesyonel kişiler özellikleri bakımından bunu tercih etmektedir. İlk olarak yalıtımı sağlam bir binaya ihtiyacınız varda betopan cephe tam da bu ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir. Bunun dışında özellikle denize yakın bölgelerde bu cephe kaplaması tercih edilir. Bunun sebebi nemden en az seviyede etkileniyor olmasıdır. Aynı zamanda ormanlık alanlarda da böceklenme yapmadığı için sıkça tercih edilir. Yanlış cephe kaplamaları zamanla sıvıdan etkilenerek kabarma yapar ve dökülür. Ancak betopan cephe sudan etkilenmediği için yağışlı bölgeler için de birebirdir. Bunun dışında plastik değildir ve alev almaz. Yangın gibi afetler için de dış çevreye sıçramaması açısından iyi bir tercihtir. Kolay ve hızlı yerleşebilme özelliği dolayısıyla prefabrik yapılanmalarda da kullanılmaktadır.

Betopan cephe

tik desenli

Betopan Cephe Nasıl Yapılıyor

Eğer kendiniz yapı planlıyorsanız betopan cephe yapımı hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu şekilde hangi cephe kaplamasını yaptıracağınıza daha kolay karar verebilirsiniz. Yapım aşaması hakkında fikir sahibi olduğunuzda betopan cephenin ne kadar avantajlı olduğunu fark edeceksiniz. İlk olarak ölçümler yapılır ve buna uyumlu şekilde kesim yapılır. Bu prefabrik yapılanmaya ne kadar uygun olduğunu da göstermektedir zaten. Kesim yapıldıktan sonra montaj işlemini gerçekleştirmek için vidalama yapılır. Son aşama ise boyama kısmıdır. Binanın hangi renkte veya renklerde olmasını istiyorsanız bunu belirtirsiniz ve son işlem de gerçekleşmiş olur.

Betopan Cephe Fiyatları

Betopan cephe fiyatları anlaşma yapacağınız firmaya göre değişiklik gösterecektir. Ancak fiyatlarda fazla bir oynama görünmez. Fiyatı etkileyen en önemli etmen bunun kalınlığı oluyor. Kalınlık artıkça yalıtım da artacağı için fiyat bununla orantılı olarak yükselmektedir. Bunun dışında fiyatı etkileyen bir diğer etmen betopan cephe üzerinde tercih edeceğiniz boya olacaktır. Hem renk hem de özellikleri dolayısıyla bu boyalar fiyatı değiştirmektedir. Bazı firmalar bunu fiyata fazla yansıtmazken bazıları bunun ücretini tamamen müşteriye yansıtmaktadır. Fiyatlarına kıyasla çok daha iyi bir hizmet sunan bu cepheleme uzun yıllar dayanıklı olacağı için ödediğiniz ürete değecektir. Fiyatlar için Küçük Deveci İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Betopan Ankara başlıklı makalemizde betopan fiyatları, betopan fiyatları ankara ve betopan fiyatları avcılar hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari