Betopan Dış Cephe Kaplama Fiyatları

Betopan Dış Cephe Kaplama Fiyatları

İnşaat sektöründe teknolojik gelişmelerin değerlendirilmesi ile mevcut problemlerin daha az maliyet gerektiren çözümlerle ortadan kaldırılması mümkün hale gelmektedir. Yeni ürünlerden bir kısmı aynı anda birden fazla soruna çözüm getiren betopan gibi ürünlerdir. Ağaç ve çimentonun özel bir teknikle bir araya getirilmesi ile elde edilen betopan, içeriğindeki ağaçtan esneklik, çimentodan ise dayanıklılık kazanan bir kaplama ürünüdür. Betopan dış cephe kaplama fiyatları malzemenin kalınlık ve desenindeki farklılıklara bağlı olarak değişmektedir. 8 mm ile 18 mm arasında farklı kalınlıklarda levhalarımız bulunmakta olup ihtiyacınıza uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Kaplama Malzemesi Betopan

Çimento ve ağacın kimyasalın birleşimi durumundaki betopan levhalar içeriğindeki malzemelerin doğal olması nedeniyle çevreye zarar vermemekte buna karşın yapılarda etkili bir yalıtım meydana getirerek tasarruf sağlamaktadır. Tek bir çeşidi bulunmayan ve istenen ölçüde kesilebilen ve kullanılacağı alana uygun olarak farklı kalınlıklara sahip olan bu ürün aynı zamanda desen seçenekleri de barındırdığından dekoratif amaçla da kullanılabilmektedir. Malzeme çeşitliliğinin fazla olması betopan dış cephe kaplama fiyatları konusunda da farklılıklar olması sonucunu doğurmaktadır. Zehirli gaz, asbest içermemesi ve organik zararlılar bulundurmaması nedeniyle de tercih edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen levhalar ayrıca yanmazlık, donmaya karşı dayanıklılık ve su geçirmezlik açısından standartlara uygundur.

Betopanı Nerede Kullanabilirsiniz?

Firmamızda 8-18 mm arasında betopan levhalar ile ahşap desenli betopan gibi çeşitlerine sahip olabileceğiniz betopan ürünlerinin tercih edilmesinin temel nedeni çimento ile ağacın bir yapıya sağladığı olumlu katkıları aynı anda sunan bir ürün olmasıdır. Bu özelliği nedeniyle başta dış cephelerin kaplanması olmak üzere çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Farklı betopan dış cephe kaplama fiyatları ve çeşitlerini değerlendirebileceğiniz bir başka alan ise iç duvar uygulamalarıdır.

Bir önceki yazımız olan Sandviç Panel Çatı Ürünleri başlıklı makalemizde çatılarda panel devri, sandviç panel çatı ve sandviç panel ısı yalıtım hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari