Cam Yünü Ölçüleri

Cam Yünü Ölçüleri

Cam yünü yüksek ısı derecelerinde inorganik halde bulunan maddenin eritilerek elyaf haline getirilmesi sonucunda meydana gelen ürüne verilen addır. Silis kumu ana madde olarak kullanılan ürün olan cam yünü ölçüleri kullanım alanına bağlı değişim gösterir. Uzun yıllar boyunca kullanılabilme özelliğine sahip şekilde piyasaya sürülen ürün korozyona, böcek ve haşere gibi canlıların aşınmasına karşı oldukça dayanıklı şekilde iş görmektedir. Pas tutmayan şekilde üretilmiş olan ürün uzun yıllar bu olanakları sayesinde kullanım durumu meydana getirmektedir. Ayrıca da izolasyon adı verilen ısı, ses gibi durumlarda gereken yapıya sahip şekilde meydana gelmektedir.

Çeşitli Özelliklere Sahip Olan Cam Yünü Ölçüleri Hakkında Bilgiler

İnorganik olan madde olan silis kumu ve içerisinde yer alan çakılların meydana getirdiği cam yünü lifli görünüme sahip olan bir üründür. Binaların duvarlarına kullanılabilecek şekilde kullanım alanına sahip şekilde üretilmektedir. Cam yünü ölçüleri ise daha çok kullanım alanına bağlı olarak değişim gösterir. Binaların kullanım yeri, büyüklük ve özellikleri belirleyici olarak değişim göstermektedir. İç bölmelerde ve duvarlara kullanılan, ahşaptan olan binalarda, merdiven, asansör yani hemen hemen tüm mimari yapılarda kullanılabilecek şekilde kullanılabilen bir ürün olması ile bilinen cam yünü izolasyonda oldukça kolaylık sağlayarak her alanda kendine yer buluyor. Ayrıca uzun yıllar bozulmadan yapısını da koruması diğer güzle bir özelliğidir.

Kullanım Alanına Göre Tercih Edilebilecek Olan Cam Yünü Ölçüleri

Cam yünü ölçüleri farklılık gösterirken kullanım alanına göre uygulanmasına olanak sunduğumuz ürünleri piyasaya süremeye devam ediyoruz. Daha fazla binaya ulaşarak izolasyon sağlayarak binaların dış koşullardan yıpranmasının önüne geçmeye devam ediyoruz. Böylelikle hem bina ömrü uzarken diğer yandan içeriğinin korunmasına olanak sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Betopan Alçıpan Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari