Cephe Paneli Fiyatları

Cephe Paneli Fiyatları

Cephe paneli, özellikle son dönemlerde fabrikalar, depolar, alışveriş merkezleri, spor kompleksleri, çiftlikler ve endüstriyel binalar vb. yapıların dış cephe, iç bölme ve soğuk hava odalarının kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanlarda yüksek düzeyde ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve su yalıtımını ve yangın güvenliğini sağlar. Son derece estetik görünüme sahip olan cephe panelleri kolay uygulanabilirliği ile de dikkat çekmektedir. Cephe panellerinin zamandan tasarrufa da büyük katkı sağlamaları, son dönemlerin en çok tercih edilen ürünü olmalarının en büyük nedenlerindendir. Cephe paneli fiyatları ürünün kalitesine ve ulaşım göre değişiklik gösterebilir.

Cephe Paneli Fiyatları ve Kalitesi İle Öncü Şirket!

Cephe panelinin ekonomik, kaliteli ve estetik olması, aynı zamanda yapıyı dış etkenlerden koruyarak güvenli bir hale getirmesi esas alınır. Cephe panellerimiz, her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde üretilir.

Sektörde, özellikle ham madde kalitesi ve cephe paneli fiyatları bakımından dikkat çeken, aynı zamanda öncü bir şirket olarak, cephe paneli üretiminde yetkili servis ağımız ve donanımlı montaj hizmetimizle başlangıçtan teslimata kadar kontrollü ve etkin bir biçimde hizmet vermekteyiz.

Cephe Paneli Fiyatları Teknik Özelliklerine Göre Belirlenir

Cephe panelleri, kullanım alanları ve kullanım alanlarındaki etkinliklerine bağlı olarak aşağıdaki türlere ayrılır.

  • Gizli Vida Poliüretan ve PIR Dolgulu
  • Gizli Vida Taş Yünü Cephe Paneli
  • Soğuk Oda Tipi Poliüretan ve PIR Dolgulu
  • Soğuk Oda Tipi Taş Yünü Cephe Paneli
  • H Tipi Poliüretan ve PIR Dolgulu
  • H Tipi Taş Yünü Cephe Paneli

Cephe paneli fiyatları, kullanılan ürünün yalıtım performansına, yani içerdiği poliüretan, PIR, polistren, taş ve cam yünü, köpük, fenolik gibi malzemelerin yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet verirken, malzeme kalitesiyle ve fiyatlarımızla öncü bir şirket olmaya devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Cam Yünü Ölçüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari