Osb Levha Teknik

Osb Levha Teknik

Osb Levha Teknik  , Osb   Levhaların  sabitlenmesi sırasında vidaçivi veya konektör kullanılmaktadır. Korozyona dayanıklı sabitleme parçalarının kullanımıbağlı levhaların kullanım ömrüne etki ederMalzemelerin montajı yapılmadan önce 24 saat önceden paletli olarak getirilip bekletilmeli ve levha arasında her yönden 3-5 mm boşluk bırakılarak montaj yapılmalıdır. osb levha fiyatları

osb-fiyatlari

osb-fiyatlari

Osb Levha Teknik Ürün Özellikleri

Sudan etkilenmez ve yongaları birbirinden ayrılmazZor tutuşma özelliğine sahiptir, MDI tutkal ile fenolik reçine ile üretilmiştirFuar standı uygulamalarında askeri kışla,  barakaprefabrik yapılarda ve buna benzer bir çok alanda Osb Levha kullanılmaktadır.

 

Osb Levha Fiyatları

Osb Levhaların bir çok ihtiyaç duyulduğu yerler vardırBu levhalara neden ihtiyaç duyulur? İç mekan inşaatlarında duvar ve zemin panellerindedöşemeli mobilya imalatlarının taşıyıcı konstrüksiyonlarında kullanılır. Osb Levha dekoratif malzeme olarak raf üretiminde kullanılmasına oldukça ihtiyaç duyulur.

Osb Levhası esnek yapısı ve dekoratif görünümü ile özellikle çatı kaplama malzemesi olarak da uygulanmaktadırİnşaatlarda iç cephe duvar bölme malzemesi ve yer  döşemesi olarak da kullanılır. Osb, kullanım alanı dayanaklığıfiyat avantajıstandart ebatta oluşu ve uygulaması kolay olduğu için en çok tanınan ve satılan işlevsel ahşap malzemesidir. Osb nemli ortamlar için idealdirGeleneksel inşaat malzemelerinin iyi bir alternatiftirDiğer ürünlere nazaran farklı bir yapıya sahiptirÜlkemizde en çok OSB 2 ve daha sonra OSB3 sınıfı osb levhalar satılmaktadırÇatıda ve duvarlarda buhar bariyeri fonksiyonunu yerine getiren yalıtım örtüsüdürAyrıca spor salonlarında şiddetli top etkisine dayanıklı duvar kaplamaları ve daha fazlası için oldukça ihtiyaç duyulmaktadırOsb de kullanılan hammaddeler ise Romanya ve komşu ülkelerden elde edilmiş olan iğne yapraklı ağaçlar parafinlimum emülsiyonu düşük emisyonlu reçinesi su hammaddesidir.

osb levha

osb-levha-

Bir önceki yazımız olan Shingle Fiyat başlıklı makalemizde shingle çatı ve shingle fiyatları istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari