OSB Levha Fiyatları

OSB Levha Fiyatları

 OSB Levha Fiyatları  , Ahşap türevi bir malzeme olan OSB levhalar ahşap olmasına rağmen oldukça sağlam bir malzemedir. Bu sağlamlığının arkasında ise sıkıştırılmış olması ve kullanılan teknoloji yatar. Çatı ve duvar kaplamalarında sıklıkla kullanılmaya başlanılan bu malzeme ile binanızın yalıtımını arttırmak mümkündür. Gayet hafif bir malzeme olmasına rağmen, bir o kadar da güçlü bir üründür. Özellikle nemden şikayet edilen yerlerde nem koruyucu olarak ön plana çıkmaktadır. Standart formlarda üretilmekte olsa da kesilerek istenilen yere uygulanabilir. OSB levha fiyatları da oldukça uygundur.

 

OSB Levha Fiyatları

osb-levha-

 

OSB Levha Faydaları ve Kullanım Alanları

OSB levhanın kullanım alanı oldukça geniştir. Özellikle çatılarda ve duvarlarda yalıtım ihtiyacının karşılanmasında bu ürünler kullanılmaktadır. Dört farklı ürün çeşidi vardır: OSB1, OSB2, OSB3, OSB4. Ürün genellikle neme karşı koruma sağlar. Bu nedenle nemlenen bölgelerde sıklıkla ve gönül rahatlığıyla kullanılır. Çatı ve duvar kaplamalarında binanın ihtiyacına göre yukarıdaki dört farklı OSB levha ürününden biri kullanılmaktadır. Yüksek yalıtım gerektiren bir binada genellikle OSB3 ve OSB4 malzeme tercih edilir. OSB levha fiyatları da makul seviyelerde olduğu için tercih edilmektedir.osb fiyatları

OSB levhaların binalara birçok faydası vardır. Bu faydaları maddelendirmek gerekirse:

  1. Hafif bir malzeme olduğundan dolayı binalara yük olmaz.
  2. Özellikle nem kesici olduğundan nem önlemede birincil tercih olarak kullanılır.
  3. Isı yalıtımı sağladığından dolayı tercih edilmektedir.
  4. Farklı farklı mekan ve binalara rahatlıkla uygulanabilir.

osb-fiyatlari

osb-fiyatlari

OSB LEVHALARIN ÇEŞİTLİ FİYATLARI

OSB levhalar fiyat olarak da uygundur. Değişik kalitede OSB levhalar değişen fiyatlara alınabilir. Uzun vadede osb levha fiyatları kendisini amorti etmektedir. Uzun vadede nemden korunmak ve yalıtım sağlamak için OSB malzemesi gayet mantıklı bir tercihtir. Siz de hem nemden korunmak hem de binanızı yalıtmak istiyorsanız farklı kalitede OSB levhalar ile bu amacınıza ulaşabilirsiniz.

 

 

osblevha3

osblevha3

İlgili mesajlar

Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari