Sandviç Panel konya

Sandviç Panel konya

Sandviç Panel Konya Üretimi

İnşaat sektörünün en fazla tercih edilen kaplama malzemelerinden olan sandviç panel ürünleri Konya şehrinde de özellikle endüstriyel alanlarda tercih edilmektedir. Bu alanlarda cephe ve çatı kaplama konusunda kullanılan bu malzemeler iki sac malzeme arasındaki dolgu ile üretilmektedir. Yalıtım konusunda önemli bir performans sergileyen sandviç panel konya ürünleri özellikle çatı kaplamalarında çok fazla tercih edilmektedir.

Sandviç Panel konya

Sandviç Panel Kullanım Alanları

Bu malzemeler iki galvaniz sac malzemenin arasına polyester dolgu malzemesinin kullanılması ile üretilmektedir. Sac malzemeleri kullanım alanına göre alüminyum olarak da tercih edilebilmektedir. Ancak genel olarak boyalı galvaniz sac malzemeler daha fazla tercih edilmektedir. Bu malzemelerin üretiminde kaliteli oldukça önemlidir. Uygulama konusunda oldukça kolay ve fire verilmeyen bir yapısı olması sandviç panel konya malzemelerinin çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Isı, su ve ses konusunda önemli bir yalıtım performansı sergileyen bu malzemeler özellikle çatı kaplaması olarak tercih edilmektedir. Ancak cephe kaplama sistemlerinde de kullanılabilmektedir. Hazır boyalı sac malzemelerden üretilmesi kullanım alanlarına göre istenilen renklerde tercih edilmesini mümkün hale getirmektedir. Bu boya malzemesi genel olarak polyester olmaktadır.

sandvic-panel-pvc-kd-38

Sandviç Panel Özellikleri

Sandviç panellerin kaliteli bir şekilde üretilmesi oldukça önemlidir. Uygulama sonrasında istenilen performansı alınması için uygulama teknikleri de oldukça önemlidir. Genel olarak kolay ve fire verilmeden uygulamanın mümkün olduğu bir yapısı olması sandviç panel konya ürünlerinin tercihini arttırmaktadır. Bu malzemeler ile çatılarda yapılacak kaplamalarda su yalıtımı konusunda önemli bir performans alınması mümkün olmaktadır. Aynı zamanda iç dolgu kaplamaları sayesinde ısı konusunda da bir yalıtım sağlanması mümkündür. Büyük üretim alanlarının çatı kaplaması olarak kullanılabilmekte ve darbelere karşı da dayanıklı olabilmektedir. Yük kaldırma direncinin de yüksek olması tercih edilmesini arttırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Betopan duvar başlıklı makalemizde betopan levha fiyatları, ekobord levha ve hekimboard levha hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari