Camyünü Şilte Ve Kullanım Alanları

Camyünü Şilte Ve Kullanım Alanları

Camyünü Şilte Ve Kullanım Alanları

Silis kumunun 1200 derecenin üzerindeki sıcaklıkta eritilip elyaf haline getirilmesi ile camyünü oluşur. Oluşturulan bu camyünü şilte, levha, boru ve dökme olarak farklı şekillerde ve farklı kullanım alanları için üretilir. izocam camyünü fiyatları kullanılmayan, ayak basılmayan çatı bölümlerinde yalıtım ürünü olarak kullanılmaktadır. Camyünü şiltenin döşenmesi oldukça kolaydır. Çatının ısı yalıtımı yapılacak kısmına döşenir. Yırtılma ve fire olayı olmaz. Döşeme sırasında üzerine basılmaması ve herhangi bir yük konulmaması gerekmektedir. Binaların üzerine basılmayan kısımlarında yalıtım için oldukça uygun bir yalıtım malzemesidir.ısı yalıtım malzemeleri

Camyünü Şilte Ve Kullanım Alanları

 

Camyünü Fiyatları küçükdeveci

KalınlıkFolyolu Folyosuz
10 CM 60 TL / kdv dahil / adet40 TL / kdv dahil / adet
10 CM 9.6 m2 / paket9.6 m2 / paket
izocam-camyunu-silte-camyunu-silte
Camyünü Fiyatları en iyi fiyatlar küçükdevecide

 

 

Camyünü Boru İzolasyonu Fiyatları Ne Kadardır?

Camyünü üretilirken boru, şilte, dökme ve levha şeklinde üretilmektedir. Bu ürünlerden camyünü boru iki şekilde tasarlanmıştır. Alüminyum folyolu ve folyosuz olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Camyünü boru izolasyonu fiyatları da bu ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir. Yani çapı, boyu ve alüminyum folyolu ve folyosuz olmak üzere özelliklere göre belirlenir. Bu camyünü boru izolasyon ürünleri oldukça fazla kullanım alanı olan ürünlerdir. Camyünü borular kaloriferlerde basınçlı su borularında oluşma ihtimali olan titreşim ve sese karşı, merkezi ısıtma sistemlerinde ve güneş enerjisi sistemlerinde kullanılmaktadır.

Camyünü Levhanın Kullanım Alanları

Camyünü levhalar daha çok klimalarda ve binaların havalandırma kanallarında ses ve ısı yalıtım amacıyla kullanılmaktadır. Bu levhaların bir tarafı alüminyum folyo bir tarafı da camyünü kaplıdır. Camyünü levha uygulanacağı zaman uygulanacak ortam öncelikle kirden, tozdan ve yağdan arındırılmalıdır. Camyünü levha uygulanırken alüminyum folyo dışa gelecek şekilde kaplanmalıdır. Bunun dışında levhanın birleştirilmesi gereken yerlerin deyine yapışkanlı alüminyum folyo bant aracılığıyla sıkıca yapıştırılır. Böylece hava alamaz ve yalıtım sağlanmış olur.

Bir önceki yazımız olan Sandviç Panel İstanbul Uygulama Alanları başlıklı makalemizde çatı kaplama panelleri, polüretan sandviç panel zeytinburnu ve sandviç panel uygulama fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari