Sandviç Panel İstanbul Uygulama Alanları

Sandviç Panel İstanbul Uygulama Alanları

Sandviç Panel İstanbul Uygulama Alanları

İnşaatlarda yalıtım ve dayanıklılık konusunda sergilediği performans ve uygun maliyetleri nedeni ile çok tercih edilen sandviç paneller çatı ve cephe kaplama malzemeleri olarak kullanılmaktadır. Ülkemizin birçok şehrinde olduğu gibi sandviç panel İstanbul şehrinde de özellikle endüstriyel alanlarda ve sanayi alanlarındaki yapılarda çok fazla kullanılmaktadır. Büyük yapılarda daha fazla tercih edilen bu malzemeler yapıların yalıtım konusundaki performansları ve uygun maliyetler ile çatı sistemlerinin inşası gibi nedenler ile çok fazla tercih edilmektedir. Yapısı itibari ile sağladığı performansı yüzünden bu yapılar oldukça ilgi görmektedir.

Sandviç Panel İstanbul Uygulama Alanları

Sandviç Panel İstanbul Fiyatları

Yapıların çatı kaplama ve cephe kaplama sistemleri olarak çok fazla ilgi gördüğü bu sistemlerde üretimler ülkemizde sorunsuz ve kaliteli olarak yapılabilmektedir. Ülkemizdeki üretimlerde yurt dışına ihraçlarda yapılabilmektedir. Başarılı üretimleri ile değişik malzemelerin kullanılması ve farklı kalitelerde üretilmesi mümkün olabilmektedir. Bu durum sandviç panel İstanbul fiyatları konusunda da bir çeşitliliğe neden olmaktadır. Uygulama alanına ve istenilen performansa göre farklı malzemeler ile üretilmesi ve tercih edilmesi mümkün olabilmektedir. Sac malzemeleri ve iç dolgu malzemeleri farklı olabilmektedir.

sandvic-cati-panel

sandvic-cati-panel

Sandviç Panel Yapısı

Çok fazla tercih edilen bu malzemeler iki sac malzeme arasında bulunan dolgu malzemeleri ile üretilmektedir. Sac malzemeler galvaniz sac malzemeler olabilmektedir. Bunun yanında farklı malzemelerinde tercih edilmesi mümkündür. Ayrıca iç dolgu malzemeleri ise genel olarak polyester veya cam yünü olabilmektedir. Uygulama alanında ve sandviç panel İstanbul performanslarına göre farklı tercihler mümkün olabilmektedir. Bu farklı tercihler nedeni ile üretimde farklı malzemeler kullanılabilmektedir. Sac malzemeler genel olarak boyalı sac malzemeler olmaktadır. Bu durum farklı renklerde üretimleri de mümkün hale getirmektedir. Uygulama konusunda istenilen özelliklerdeki paneller temin edilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Taşyünü Fiyatları Ve Taşyünü Malzemesi başlıklı makalemizde taşyünü çatı şiltesi, taşyünü fiyatları küçükdeveci ve taşyünü uygulama hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari