Onduline membran

Onduline membran

Onduline Membran Yapı Malzemesi

Onduline yapı malzemesi hafif, kolaylıkla çatıya uygulanan, hızlı uygulanan, ses izolasyonu sağlayan ve uzun yıllar kullanım olanağı sunan çatı alt yapı malzemesidir. Levhalar çevre dostudur. Kolaylıkla kesilen levhalar su izolasyonu özelliğine de sahiptir. Yüksek dayanıma sahip olan bu yapı malzemesi tüksek ısıda yapılan elyaftan üretilmektedir. Onduline membran özel yapısı ile yüksek derecede su yalıtımı sağlamaktadır.

Onduline membran

Onduline ve Membran

Evler insanın barınma ihtiyacı sonucu ortaya çıkmıştır. Barınma ihtiyacı sonrasında evler ile alakalı birçok ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Gelişen teknolojik imkanlar ile evlerin çatılarının konma ihtiyacı çatı kaplama malzemeleri ile giderilmeye çalışılmıştır. Çatı kaplama malzemeleri yüksek izolasyonlar ile hem içerideki sıcaklığı dengeler hem de dış etmenlerin ev yapısına zarar vermesini engeller. Oldukça hav olayına maruz kalan çatılar dış cephe de en çok zarar gören yedir. Çatı kaplama da birçok ürün piyasada bulunmaktadır. Membran binaların özellikle çatılarında kullanılan su yalıtımına olanak sağlayan aynı zamanda ısı dalgalanmalarından çatıyı koruyan çatı kaplama malzemesi olma özelliğine sahiptir. Onduline membran hem ısı hem su yalıtımı yapan çatı kaplama malzemesidir. Çatıları dayanıklı hale getirerek uzun yıllar kullanım olanağını insanlara sunmaktadır. Hafif yapılı olan onduline membran değişik renklerde de bulunabilmektedir. Kişi istekleri doğrultusunda çatı kaplama işlemi yapılır. Bu ürün yüksek teknolojik ürün olarak içerisinde cam yünü ile polyester maddeleri doğru oranlarda içerir. Her hava koşuluna uyum sağlayabilen bir yapıda olan güvenilir yapı malzemesi olarak kullanılır.

ond-alti-strafor

Onduline Membran Fiyatları

Onduline membran en yakın satış noktasından alınabileceği gibi internetten araştırılarak da alınabilir. Fiyatları kullanılacak miktara ve işçiliğe bağlı olarak şekillenmektedir. Kişiler kendi bütçeleri doğrultusunda bir kaplama hizmetini kolaylıkla alabilir.

Bir önceki yazımız olan Sandviç panel renkleri başlıklı makalemizde panel fiyatları, sandviç çatı paneli ve sandviç çatı uygulama . poluretan çatı panel hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari