Sandviç panel renkleri

Sandviç panel renkleri

Sandviç Panel Renk Seçenekleri

Her iki yüzü de boyalı galvaniz sac ya da boyalı natürel gofrajlı alüminyum levların arasında değişik kalınlıkta poliüretan enjekte edilmek suretiyle üretilen yapı malzemesine sandeviç panel denir. Sandeviç panel, endüstriyel bir yapı malzemesidir. Bunun yanında etkili bir kompozit çatı ve cephe kaplama malzemesi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu noktada sandviç panel renkleri farklı alternatifler sunmaya olanak tanımasından kaynaklı olarak bu yapı malzemesi çokça tercih edilmektedir. Bu yalıtım panelinde iç dolgu malzemesi olarak, başta poliüretan malzemesi olmak üzere, polyestren ve taş yünü yalıtım malzemesi kullanılmaktadır. çatı paneli fiyatlari

Sandviç panel renkleri

Sandviç Panel Renk Seçeneklerinin Çeşitliliği

Teknolojik gelişmelere paralel olarak, sandviç panel renkleri seçenekleri de çeşitliliğini artırmaktadır. Bu bağlamda çok sayıda farklı renkli ürün seçeneği noktasında elverişli bir yapı malzemesi olmasından kaynaklı olarak çokça kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanından estetik olarak da çok güzel bir görünümü sahip olma noktasında etkili bir yapı malzemesinden kaynaklı olarak, yapı sektöründe çalışanlarca çokça tercih edilen sandeviç panel yapı malzemesinin etkili bir kullanım alanı mevcuttur. bütün bu özelliklerinin yanında kullanıldığında üstün bir ses ve ısı yalıtımı sağlama noktasında etkili olması ve nemi emmesi gibi özellikleri bu yapı malzemesinin öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

sandvic-panel-tekiz-kd

Sandeviç Panel Renk Uygulamaları

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda sandeviç panel renk uygulamaları yapılmaktadır. Sandviç panel renkleri çeşitliliğinin çok olması hem müşterinin hem de sandeviç panel uygulayıcısı firmanın elini güçlendirmektedir. Bu doğrultuda oldukça estetik bir tasarım özelliği bulunan bu yapı malzemesi, etkili bir kullanım alanına sahip olarak, müşterilerin de beğenisini kazanmaktadır. Fiyat aralığı bakımından da teknolojinin gelişmesine paralel olarak uygun bir fiyat aralığında seyretmesi sayesinde hem alıcıyı hem de uygulayıcı firmayı memnun eden bir sonuç ortaya çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sandviç panel kaplama başlıklı makalemizde çatılarda sandviç panel, çatılarda yeni nesil panel ve sandviç poluretan çatı panel hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari