Panel Cephe Sistemleri

Panel Cephe Sistemleri

Evlerde ve binalarda istenen ısı izolasyonunun gerçekleştirilebilmesi için kaliteli yalıtım malzemelerine ihtiyaç bulunmaktadır. Firmamızın üretim portföyüne yer alan panel cephe sistemleri hem dekoratif görünümüyle hem de yüksek orandaki ısı yalıtımı ile dikkat çekmektedir. Modern teknolojiyle üretildiğinden dolayı birçok avantajı da bünyesinde barındırmaktadır. Konutlardan kamu kurum ve kuruluşlarına endüstriyel tesislerden fabrikalara kadar her türlü yapıda istenen cephe yalıtımı kullanmış olduğumuz kaliteli cephe sistemleri ile beraber gerçekleştirilebilmektedir.

En Kaliteli Panel Cephe Sistemleri

Panel Cephe Sistemleri Avantajları Nelerdir?

Son derece hafif malzemelerden imal edilen panel cephe sistemleri uygulanmış olduğu duvara ekstra yük bindirmemektedir. Böylece metrekare başına düşen yük miktarı hesaplandığında en kaliteli ve uzun ömürlü olan ısı yalıtım çözümüne dönüşmektedir. Dış cephede kullanılacağından dolayı her türlü iklim koşulunda iyi sonuç vermektedir. Soğuk ve sıcak iklim kuşaklarında bile deforme olmayarak formunu uzun süre koruyabilmektedir. Dekoratif anlamda da farklı renk alternatiflerine ve desen dokularına sahip olduğundan dolayı binanın şıklığını bütünlemektedir. Bu sebeple oldukça avantajlı olan panel cephe sistemleri her türlü yapının dış cephesinde kolaylıkla kullanılmaktadır. Kullanım sırasında çeşitli yapıştırıcılar ve kimyasallar devreye girdiği için çok kolay bir şekilde entegre edilebilmektedir.

En Ekonomik Panel Cephe Sistemleri

Firmamız tarafından imal edilmekte olan panel cephe sistemleri içerisinde boardex denilen yapı malzemesi ön plana çıkmaktadır. Son derece ekonomik ve uygun fiyatlıdır. Ekoboard monoblok halde üretilerek en geniş olan yapılarda dış cephe yalıtımı sağlayabilmektedir. Ahşap ve dekoratif çözümler arasında yer alan Plywood oldukça kaliteli bir dış cephe kaplama malzemesidir. Ayrıca istenen renklerde üretilerek çok yüksek oranda ısı yalıtımı meydana getirmekte olan taş yünü cephe panelleri de özellikle fabrika gibi geniş alanlı olan yerlerde tercih edilmektedir. Ekobord dediğimiz malzeme de 1. sınıf kalite ile üretilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sandviç Panel Ölçüleri başlıklı makalemizde 2.el sandviç panel, 2.kalite sandviç panel ve sandviç panelde en uygun fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari