Panel Fiyatları

Panel Fiyatları

Sandviç Panel Fiyatları

Sandviç panel fiyatları müşterilerin isteğine bağlı olarak ve uygulanılacak yerin proje detaylarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Paneller inşaat alanlarında oldukça kullanılan malzemelerdir. Son teknoloji sayesinde inşaat sektöründe de daha kaliteli ve kullanışlı malzemeler kullanılmaya başlanmıştır kullanışlı yapısından kaynaklı olarak sandviç panellerde bu malzemelerden biri haline gelmiştir. Sandviç paneller genel olarak çatı aralarının kaplanmasında ve dış cephelerde tercih edilmektedir. Endüstriyel yapılarda yalıtım özelliğine sahip bir sistem olarak kullanılır. Sandviç paneller günümüzde inşaat malzemesi olarak oldukça fazla tercih edilmektedir. Beraberinde pek çok özelliğini de yanında sunması sayesinde tercih edilebilir olması artmaktadır. Özelikle ısı ve ses yalıtımı sayesinde tercih edilmektedir.

Panel Fiyatları

Panel Fiyatları ve Özellikleri

Sandviç panel fiyatları belirli özelliklerine göre oluşturulmaktadır. Ses yalıtım özelliği bulunan kaliteli paneller fiyat değişikliğine tabii olmaktadır. Sandviç paneller hafif bir özelliğe sahiptirler. Bu özelliği de sıkça tercih edilebilir olmasında önemli bir faktördür. Ses yalıtımı için üretilen paneller normallerine göre biraz daha ağır ve kalın bir yapıya sahip olduklarından daha ağır olurlar. Yalnız çatı cephede kullanılması gerekilen panellerin hafif olması monte işlemlerini kolaylaştırır. Panelin kullanılacağı yere göre ağırlığın seçilmesi oldukça önemlidir. Ses yalıtımı yanında ısı yalıtımı da sağlayan paneller bulunmaktadır. Üretiminde kullanılan malzeme sayesinde kaliteli bir üründür.  Bu sandviç panellerin ebatları değişiklik gösterebilmektedir. Büyük ebatlara sahip olan sandviç paneller bütün bir şekilde bir alan için kullanılır. Yoğun ve soğuk geçen kış günleri için ısı yalıtımı çok önemlidir. Bu sebeple bu panelleri kullanarak uygun fiyatlarlar ısı yalıtımı sağlammış olursunuz. Isı yalıtımı özelliği bulunan paneller aynı zamanda yağıştan da etkilenmemektedir.

panel-cephe-poluretanli

 

Uygun Panel Fiyatları Sayesinde Kar Elde Edin

Sandviç panel fiyatları belirli sebeplere göre farklılık göstermektedir fakat içeriklerinde kullanılan malzemeler sayesinde ses, ısı vb. özellikler açısından kullanıcıya tasarruf ve konfor sağlamaktadır. Kışın yazın her ay kullanılabilir olması kullanışlılığını arttırmaktadır. Dış cephe panellerin kaliteli bir yapıda olması panelin uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Montaj işlemi kolay olduğundan dolayı bir alana kolayca uygulanabilirler.

Bir önceki yazımız olan Osb Levha Ölçüleri başlıklı makalemizde osb egger fiyatları ve osb kronospan fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari