Sandviç panel bursa

Sandviç panel bursa

Sandviç Panel Bursa Kullanımları

İnşaat sektöründe çok fazla tercih edilen sandviç paneller özellikle cephe kaplama ve çatı kaplama konusunda çok fazla tercih edilmektedir. Endüstriyel alanlardaki kullanımları daha fazla olan bu paneller ısı, su ve ses yalıtımı konusunda oldukça başarılı şekilde performans sergilemektedir. Sorunsuz olarak yapılacak uygulamalarda sanayi ve endüstri bölgelerinde çok fazla kullanılmaktadır. Bu kullanımlarda sandviç panel bursa ve civarında çok fazla talep görebilmektedir. Bu şehirdeki yapıların cephe ve çatı kaplamaları konusunda tercih edilen sandviç paneller iki tarafı sac olan ve içerisinde dolgu malzemelerinin kullanılması ile üretilmektedir.

Sandviç panel bursa

Sandviç Panel Özellikleri

İnşaat sektörünün cephe ve çatı kaplama konusunda tercih ettiği sandviç panellerde kullanılan sac malzemeler genel olarak galvaniz sac olmaktadır. Bunun yanında gofrajlı alüminyum malzemeler kullanılarak da bu panellerin üretilmesi mümkündür. Bu sac veya alüminyum malzemeleri ise boyalı olarak kullanılmaktadır. Boyalı sandviç panel bursa ve sanayi bölgelerinde daha fazla tercih edilmektedir. Boyalı sac malzemelerin renkleri ve boya yapısı ise kullanım alanı ve ihtiyaçlara göre belirlenebilmektedir. Çok fazla tercih edilen ve kullanılan sandviç panellerin boya renkleri ve malzemeleri değişebilmektedir. Dünya genelinde standart olarak polyester boya kullanılmaktadır. Bu boya malzemelerinin kullanılması ile üretilen saclar kullanım alanlarında önemli bir başarı yakalanmasını sağlayabilmektedir. panel fiyatları

sandvic-poluretan-panel-kd-12

Sandviç Panel İç Dolguları

Yapılarda çok tercih edilen sandviç panellerin iki sac malzeme arasında kullanılan dolgu malzemeleri ise taş yünü veya polyester malzemeler olmaktadır. Bu malzemeler ile üretilen sandviç paneller uygulama alanına göre farklı tercihlere neden olabilmektedir. Özellikle sandviç panel bursa ve endüstriyel bölgelerde çok kullanılan bu malzemeler yalıtım konusunda önemli bir performans sağlayabilmektedir. Uygulama sırasında düşük fire verilmesi gibi avantajları ve kolay uygulama gibi özellikleri ile de çok fazla tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Onduline membran başlıklı makalemizde onduline fiyatları, onduline kırmızı levha ve onduline suyalıtım hakkında bilgiler verilmektedir.


Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari