Sandviç Panel Fiyat İstanbul

Sandviç Panel Fiyat İstanbul

 Sandviç Panel Fiyat İstanbul  , Ev ve binalar çatı izolasyonları sayesinde dış etkenlerden daha az oranda etkilenirler. Çatı izolasyonu çok önemlidir. Çatı izolasyonu sayesinde binalarda ısı yalıtımı yapabilmek mümkündür. Çatılarda kullanılan yapı malzemelerinden birisi de sandviç paneldir. Sandviç panel arasında dolgu malzemesi olduğundan koruma ve yalıtım olarak daha çok tercih edilmektedir. Sandviç panel fiyat İstanbul uygun fiyatlara bulunabilmektedir.

 

Sandviç Panel Fiyat İstanbul

sandvic-panel

Sandviç Panel Özellikleri

Adı üstünde sandviçi andıran bu ürün iki tarafında koruyucu malzeme ve içerisinde ise dolgu malzemesi barındırmaktadır. Sandviç panel ürünleri değişik renkler de olabildiği için yapıların güzel görünmesini de sağlar. Sandviç panel çoğunlukla çatılarda kullanılmakla birlikte binaların dış cephelerinde duvar olarak da kullanılabilmektedir. Sandviç panel fiyat İstanbul oldukça uygundur. Sandviç panel ürünlerini normal çatı kaplamadan ayıran bazı özellikleri mevcuttur:

  • İki katlı ve dolgu malzemesi içerdiğinden iyi bir yalıtım malzemesidir.
  • Değişik renklerde olduğundan binaların güzel görünmesini sağlar.
  • Kalınlığından dolayı sağlamdır.
  • Uzun yıllar bozulmadan sağlam kalabilir.

sandvic-panel7

sandvic-panel

Sandviç Panel

Sandviç panellerin kullanım alanları oldukça geniştir. İçeriğinde cam yünü ve taş yünü barındırdığından dolayı üstün bir yalıtım sağlar. Bu nedenle de ısı, ses ve enerji yalıtımı gerektiren birçok alanda, çatıların yanı sıra duvarlarda da bu ürüne rastlamak mümkündür. Sandviç panel fiyat İstanbul uygun olup, ucuz bir maliyetle binalara uygulanabilir. Binanızda hem ses hem de ısı yalıtımı istiyorsanız, binanızın hem sağlam hem de güzel olmasını istiyorsanız bu ürünü mutlaka deneyin.

Fiyatları konusunda değişkenlik bulunmakta olup, dolgu malzemesinin kalitesine göre fiyatı da değişmektedir. Buna rağmen hem dolgu malzemesi iyi hem de ucuz fiyata bu üründen bulabilmek mümkündür. Binanın kullanım ömrünü arttırdığı düşünüldüğünde bu ürünün getirisinin maliyetinden kat be kat fazla olduğu ortaya çıkar.

 

sandvic-panel-6

taşyünü panel

İlgili mesajlar

Boyalı Profil Cephe Panel Taşyünü Fiyatları Betopan Trapez Saç Fiyatlari Alçıpan Fiyatlari